Wspomnień czar czyli Dzień Rodziny 2018 w Punktach opieki nad dziećmi

Kto nie pojawił się 25 maja na terenie MCH Stara Betoniarnia ma czego żałować. Pomimo konieczności przeniesienia naszej imprezy do atrium galerii z uwagi na padający deszcz-zabawa była nie z tej ziemi.

Dla tych, którzy skorzystali z zaproszenia i pojawili się u nas na DNIU RODZINY w piątkowe popołudnie – czekało wiele atrakcji.

Po części oficjalnej tj. przywitaniu gości przez Kierownika MOPS w Gostyninie p. Renatę Zagórską i zabraniu głosu przez przybyłych gości: Burmistrza Miasta Gostynina p. Paweł Kalinowskiego, Przewodniczącego Rady Miasta Gostynina p. Andrzej Robackiego – rozpoczęliśmy zabawę.

Nasz wodzirej imprezy,  nauczyciel rytmiki p. Krzysztof Sochacki (Wujo Krzysio) zachęcał wszystkich przybyłych do wspólnej zabawy i wyrażania swojej radości poprzez taniec.

Z roku na rok wachlarz atrakcji jakie przygotowujemy tego dnia jest coraz większy. Tym razem w ramach niespodzianki dla dzieci zaprosiliśmy ZAKĄTEK ODKRYWCÓW, który przygotowała dla dzieci m.in:  WARSZTATY MYDLANE – wyrób mydełek, WARSZTATY „MISIOWE”  szycie własnego misia, SZALONY NAUKOWIEC i jego eksperymenty z użyciem suchego lodu ect, pokazy BANIEK MYDLANYCH  a w tym zamykanie w bańkach,WESOŁY CLOWN i nauka sztuki kuglarskiej

W ramach wkładu własnego, opiekunowie dzienni przygotowali:  kącik malowania buziek, studio tatuażu, salon fryzjerski, modelowanie balonów,loterię fantową…i tu serdeczne podziękowania dla rodziców, którzy przekazali na nią fanty.

Gdy tylko aura postanowiła być dla nas łaskawa i uroczyła nas promieniami słońca, pozostała część atrakcji czekała na zewnątrz tj. zabawy na dmuchanych zamkach czy trampolinie,  możliwość zwiedzania wozów strażackich oraz pokaz ratownictwa.

Dla przybyłych rodzin, organizatorzy przewidzieli także coś na ząb. Grillowe pyszności przygotował dla nas szef kuchni warszawskiej restauracji „Warsztaty kulinarne RONDO” MICHAŁ KŁOŚ.               Na dzieci czekała natomiast słodka i lepka wata cukrowa.

Organizatorzy włożyli w to przedsięwzięcie ogrom pracy, aby móc w zamian podziwiać zadowolenie na twarzach dzieci.

Z tego miejsca pragniemy serdecznie podziękować wszystkim osobom, którzy nieodpłatnie dołożyli swoją cegiełkę do tego wydarzenia:

p. Krzysztofowi Sochackiemu za prowadzenie imprezy;

p. Tomaszowi Ambroziewiczowi – właścicielowi lokalu „Bordoo Pizza” za użyczenie grilla;

państwu Dubielak – właścicielom firmy Dubimex za częściowe ufundowanie wyrobów mięsnych na grilla;

p. Michałowi Kłosiowi – szefowi kuchni restauracji „Watsztaty kulinarne RONDO” za przygotowanie wszystkich specjałów na grilla;

państwu Gozdowskim za użyczenie terenu pod atrakcje dla dzieci;

rodzicom dzieci uczęszczających do Punktów opieki nad dziećmi do lat 3 „Zaczarowana kraina” i „Bajkowy zakątek” za przygotowanie słodkich pyszności ;

prezesowi zarządu MCH Stara Betoniarnia p. Rafałowi Różańskiemu za udostępnienie terenu przy Galerii i wewnątrz….

a wszystkim Państwu dziękujemy za obecność i do zobaczenia za rok !