Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2017/2018 w Punkcie opieki Bajkowy Zakątek

   

W dniu 29 czerwca br w Punkcie opieki dla dzieci do lat 3 „Bajkowy Zakątek” miała miejsce uroczystość zakończenia roku szkolnego 2017/2018 . Rodzice zgromadzeni w Atrium MCH Stara Betoniarnia mieli możliwość wysłuchania przemówienia Koordynatora Punktu opieki, a także obejrzenia krótkiego programu artystyczny ze śpiewem i tańcem w wykonaniu swoich pociech.

Po części artystycznej rodzice wraz z dziećmi udali się do sal, gdzie nastąpiło rozdanie pamiątkowych dyplomów, książek, zdjęć grupowych, a także drobnych upominków.

Mijający rok szkolny upłynął nam bardzo szybko. Mogłoby się zdawać, że nie tak dawno witaliśmy maluchów w naszym progach. To zakończenie roku jest dla nasz szczególne z uwagi na to, że żegnamy się także z dziećmi, które uczęszczały do naszej placówki przez trzy kolejne lata. Nie sposób nie otrzeć łez z oczu, gdy wspominamy pierwsze wspólne chwile z naszymi „abiturientami”. Staraliśmy się, aby czas spędzony w Punkcie opieki „Bajkowy Zakątek” – był niezapomnianym i radosnym okresem w ich życiu, aby czuli się u nas dobrze i bezpiecznie.

Drodzy Rodzice! Dziękujemy Wam, że obdarzyliście nas zaufaniem, dzięki czemu mogliśmy współuczestniczyć w życiu i rozwoju waszych pociech. Dziękujemy za wsparcie i pomoc zawsze wtedy, gdy ich potrzebowaliśmy. Trzymamy kciuki za Wasze pociechy i życzymy aby ich aklimatyzacja w nowym miejscu przebiegała bez łez i stresu.

Szczególne podziękowania kierujemy jednak w stronę dzieci za to, że witałyście i żegnacie nas uśmiechem… choć czasami przez łzy. Dziękujemy, że „zarażałyście” nas swoim entuzjazmem i  dziecięcą spontanicznością.

Dzieciom, które wrócą do nas po wakacyjnej przerwie życzymy aby nowy rok przyniósł wiele nowych, pozytywnych wrażeń – a wszystkim tym którzy zostają i odchodzą życzymy bez wyjątku – słonecznych, pełnych przygód WAKACJI!