HAPPY dzień w centrum zabaw :)

TO BYŁ NAPRAWDĘ UDANY DZIEŃ! Dwie grupy maluchów z Bajkowego Zakątka w dniu 17 kwietnia wybrały się ze swoimi kolegami     i koleżankami z Zaczarowanej Krainy na wycieczkę autokarem do Centrum Zabaw HAPPY PARK w Stróżewku k.Płocka, aby miło         i aktywnie spędzić czas w bajkowej scenerii. Dmuchana trampolina, baseny z kolorowymi piłeczkami, zjeżdżalnie, karuzela i niezliczone metry i ilości korytarzy oraz zakamarków – pozwoliły najmłodszym aktywnie i zdrowo spożytkować pokłady nieskończonej energii oraz ćwiczyć koordynację wzrokowo-ruchową. Pomiędzy skakaniem, wdrapywaniem się i bieganiem – zabawy dla dzieci prowadziła pani animator. W nagrodę za uczestnictwo w zajęciach, dzieci zostały „obsypane” bańkami mydlanymi. W ferworze zabawy, maluchy znalazły czas na uzupełnienie płynów i zjedzenie II śniadania.

Długo i z uśmiechem wspominać będziemy tą wycieczkę. Wszystko przebiegło bez zakłóceń, a dzieci szczęśliwe -choć nieco zmęczone, wróciły do punktów opieki.

Serdecznie dziękujemy rodzicom -p.Agacie i p. Ilonie za dodatkowe dwie pary rąk 🙂 do pomocy. Polecamy się na przyszłość.