Dzień Rodziny 2019- wspomnień czar w obiektywie.

Drodzy Rodzice!

Z ogromną przyjemnością prezentujemy Państwu fotorelację z IV DNIA RODZINY zorganizowanego przez Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Gostyninie, Punkty opieki nad dziećmi do lat 3 „BAJKOWY ZAKĄTEK” i „ZACZAROWANA KRAINA” oraz Klub Dziecięcy       „UŚMIECH MALUCHA”. Nieobecni…niech żałują! 🙂 Dla tych, którzy skorzystali z zaproszenia i pojawili się na naszym festynie rodzinnym, czekało wiele atrakcji.

Po części oficjalnej tj. przywitaniu gości przez Kierownika MOPS w Gostyninie p. Renatę Zagórską i zabraniu głosu przez przybyłych gości: z-cę Burmistrza Miasta Gostynina p. Halinę Fiałkowską, Przewodniczącego Rady Miasta Gostynina p. Andrzej Redera – rozpoczęliśmy zabawę wypuszczeniem w niebo 100 kolorowych baloników z helem.

Nasz wodzirej,  nauczyciel rytmiki p. Krzysztof Sochacki zachęcał wszystkich przybyłych do wspólnej zabawy i wyrażania swojej radości poprzez taniec.

Z roku na rok wachlarz atrakcji jakie przygotowujemy tego dnia jest coraz większy. Odwiedził nas ponownie, cieszący się ogromnym zainteresowaniem wśród dzieci i dorosłych –  ZAKĄTEK ODKRYWCÓW, który przygotowała dla dzieci m.in:  WARSZTATY MYDLANE – wyrób mydełek, WARSZTATY „MISIOWE”  szycie własnego misia, eksperymenty SZALONEGO NAUKOWCA z użyciem suchego lodu ect, pokazy BANIEK MYDLANYCH  a w tym zamykanie w bańkach,pokaz kuglarski WESOŁEGO CLOWNA.

Na dzieci czekały dwie duże dmuchane zjeżdżalnie, cieszące się niesłabnącym zainteresowaniem. Odwiedzający mogli skorzystać także z możliwości zwiedzania wozu strażackiego i oraz policyjnego.

Po raz pierwszy zawitała do nas FOTOBUDKA, czyli miejsce gdzie rodziny mogły uwiecznić swój wspaniały nastrój w nieco innej odsłonie.

Zgromadzeni mogli uczestniczyć w zabawach z piłką nożna z zawodnikami MKS MAZUR GOSTYNIN, oraz podziwiać umiejętności zawodników gostynińskiej sekcji TAEKWONDO w przygotowanym pokazie walki.

W ramach wkładu własnego, opiekunowie dzienni przygotowali:  kącik malowania buziek, studio tatuażu, salon fryzjerski, modelowanie balonów,loterię fantową, kącik zabaw różnych, malowanie farbami na folii stretchowej czy możliwość zdania swojego pierwszego prawa jazdy w przygotowanym miasteczku samochodowym.

Dla przybyłych rodzin, organizatorzy przewidzieli także coś na ząb. Grillowe pyszności przygotował dla nas szef kuchni warszawskiej restauracji „Głodomory” MICHAŁ KŁOŚ.  Na dzieci czekała także słodka i lepka wata cukrowa, lody,cukierki oraz przepyszne ciasta, podarowane przez rodziców na tą okazje.

Nad bezpieczeństwem uczestników festynu czuwali ratownicy medyczni.

Organizatorzy włożyli w to przedsięwzięcie ogrom pracy, aby móc w zamian podziwiać zadowolenie na twarzach dzieci….i to udało się w 100% !!!!!!

Wszystkim Państwu dziękujemy za obecność i do zobaczenia za rok !

Fotografował i uchwycił piękne momenty – Marcin Gawinowski – tata Antosia 🙂