Dzień Dziecka 2021 cz.IV- ALPAKI i Przyjaciele

Fotorelację creme de la creme tegorocznych obchodów DNIA DZIECKA zostawiliśmy na sam koniec 🙂 Dzieci z Punktu opieki nad dziećmi do lat 3 „BAJKOWY ZAKĄTEK”  odwiedzili „puszyści” goście z Ameryki Południowej. Mowa oczywiście o ALPAKACH: Maurycym, Chico, Pablo i Amaro.

Dzieci nie posiadały się z radości. Karmiły marchewką i przytulały swoich gości. Alpaki to zwierzęta o spokojnej i łagodnej naturze; inteligentne i ciekawe otoczenia. Zwierzęta te, coraz częściej stosowane są w alpakoterapii, a ich miękkie i przyjemne w dotyku futro – nie straszne jest alergikom.

Właściciele „żywych maskotek” zapewnili dzieciom dodatkowe atrakcje w postaci gigantycznych baniek mydlanych oraz alpakomagnesów do samodzielnego pokolorowania.

Na koniec, w imieniu całej kadry Punktu opieki nad dziećmi nad dziećmi do  lat 3 „BAJKOWY ZAKĄTEK” składamy DZIECIOM serdeczne życzenia uśmiechu co dnia, wielu ciekawych przygód i wrażeń z poznawania świata. Niech wszystkie WASZE marzenia spełnią się w niedalekiej przyszłości.